Graveerimine

Graveerimine – graveerime erinevaid materjale (puit, klaas, nahk, kivi, metall, plastik, pleksiklaas) CO2 ja fiiber laseritega ja CNC-ga, samuti lõikame erinevaid materjale (puit, õhekesed metallid, pleksiklaas, papp, plastik jms) C02, fiiber laseritega ja CNC-ga.

Meie e-poes on juba valmis disainitud tooted, kui aga soovid midagi ainulaadset, siis võtke ühendust ja valmistame Teile sobiva toote. Kui soovite graveerida enda detaile või soovite hulgipakkumist, siis samuti võtke ühendust kontakti lehel ja teeme Teile hinnapakkumise.

Võimalik saata meile graveeritavad detailid pakiautomaati (või tuua ära, kuna käin ka tihti Tallinnas, siis võimalik kokku leppida esemete üle andmine ka Tallinnas) või siis ka võime osta Teile sobiliku eseme e-poest ja saadame Teile juba graveeritud eseme (nii säästate transpordikuludelt).

Ühesuguste detailide graveerimisel saame teha parema pakkumise, sest esimese detailiga seadistame masina ja järgmiste samasuguse graveeringuga detailidega on protsess juba palju kiirem. Graveerimine aitab Teie tooted ja esemed palju silmapaistvamaks teha ja personaalsete graveeringute puhul jääb ka ese inimestele paremini meelde.

Kui vajate detaili või toote disainimisega abi, siis aitame meeleldi (hind kokkuleppel).